Fleur De Force Makeup Line

9/18/2015 11:13:00 PM

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam!


Bardzo lubię oglądać kanał na YT Fleur de Force, która podbija świat swoimi filmikami o urodzie, kosmetykach i zakupach. Zagraniczny YT był moim pierwszym odkryciem świata kosmetycznego, porad urodowych i to właśnie on zainspirowałam mnie do pisania bloga, bo na nagrywanie filmików brakowało mi odwagi. Później dopiero odkryłam, że u nas też YT kwietnie od świetnych dziewczyn. Nie mniej jednak to zagraniczne youtuberki były pierwsze, a wśród nich właśnie Fleur. Ostatnio podzieliła się świetną wiadomością, a mianowicie stworzyła swoją własną linię kosmetyków sprzedawanych na stronie www.feelunique.com. Tutaj znajdziecie link do filmiku KLIK.

W skład kolekcji wchodzi sześć błyszczyków. Są bardzo dobrze napigmentowane, a ich formuła przypomina pomadkę w formie błyszczyka. 010 Little Star, 020 Written in the Stars, 030 Starlight


040 Lucky Star, 050 Starry Starry Night, 060 Seeing Stars.

Dwie paletki do makijażu, które też wyglądają zachęcająco. Paletką 010 Cosmic Bronze można wyczarować kilka ładnych dziennych makijaży, a z pomocą 020 Lunar Rose z pewnością zabłyśnięcie na wieczornym wyjściu.


W skład kolekcji wchodzi jeszcze śliczne lusterko i kosmetyczka.


Na razie kolekcja jest skromna, ale mam nadzieje, ze w przyszłości bardziej się rozbuduje. Bardzo się cieszę z sukcesów Fleur i w niedalekiej przyszłości planuje zakup :)

zdj: www.feelunique.com

Zobacz również inne posty

5 komentarze

Dziękuje za odwiedziny! Jak już tu jesteś zostaw po sobie ślad :)
Za komentarze i obserwację postaram się odwdzięczyć.