Recenzja: MAC, Pro Longwear Concealer NC20

2/02/2014 06:25:00 PM

Witam Was wszystkich bardzo cieplutko i zapraszam na post :)

Dzisiaj chciałabym zaprosić was na recenzję korektora pod oczy firmy MAC, Pro Longwear. Towarzyszy mi już od roku w dziennym makijażu, dlatego też mogę trochę o nim powiedzieć. Jest produktem fenomenalnym, moim must have w codziennym makijażu. Wiele z Was na pewno słyszało o tym korektorze, może używało albo chce spróbować. Dlatego też chciałabym zachęcić osoby, które się jeszcze wahają nad kupnem tego produktu. Zapraszam :)

Na początek kilka informacji o produkcie:
  • Seria Pro Longwear
  • Opakowanie szklane, z pompką
  • Pojemność: 9ml
  • Kolor: NC20
  • Przydatność: 6 miesięcy
  • Cena: 77 zł. 

PLUSY
Termin przydatności do użytku po otwarciu produktu to 6 miesięcy, jednak po tym terminie z produktem nie dzieje się nic złego. Nie zmienia konsystencji, nie wydziela przykrego zapachu czy trudności z aplikacją. Daję to na plus dlatego, że niemożliwym jest zużycie tego korektora w ciągu 6 miesięcy codziennego użytkowania. Mi pojemność 9 ml starczyła na rok i dwa miesiące użytkowania. Kolejnym plusem jest oczywiście gama kolorystyczna, ułatwiająca perfekcyjne dopasowanie korektora do naszej karnacji. Każdy znajdzie odcień dla siebie. Korektor matowi okolice oczy, jednak nie jest to tępy mat, co jest plusem. Aplikacja też jest bardzo łatwa, wklepuje go palcem, od zewnętrznego w kierunku wewnętrznego kącika oka. Po przypudrowaniu, trzyma się idealnie cały dzień. Nie zbiera się w zmarszczkach, można stopniować jego krycie. Produkt dla mnie jest idealny. Cena w stosunku do wydajności produktu, nie wydaje się być wygórowana.

 Tak wygląda po roku i dwóch miesiącach, codziennego użytku:

MINUSY
Niestety, tak dobrze być nie może, korektor ma jedną wadę: POMPKĘ. Powinna ułatwiać wydobycie produktu ze szklanego pojemniczka, jednak tak nie jest. Dozuje za dużo produktu. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Resztkę korektora mieszam z podkładem i rozprowadzam na twarzy :)


Niektóre osoby używających tego korektora skarżyło się na przesuszenie okolic oczu. Ja nie zauważyłam aby produkt tak się zachowywał. Zawsze przed aplikacją korektora nakładam krem po oczy. Jest to doskonała baza pod korektor jak i ochrona okolic oczu przed przesuszeniem.

Mam nadzieje, że moja recenzja okazała się dla was przydatna.  Niektórzy z was może zdecydują się na zakup. Ja mam i nie żałuje. Mam już drugie opakowanie i jestem z niego bardzo zadowolona. Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło :)

Zobacz również inne posty

0 komentarze

Dziękuje za odwiedziny! Jak już tu jesteś zostaw po sobie ślad :)
Za komentarze i obserwację postaram się odwdzięczyć.