Tanie rozwiązanie: MAC 'Satin Taupe' vs. Max Factor '107 Burnt Bark'

2/05/2014 08:34:00 PM

Witam was wszystkich bardzo bardzo cieplutko i zapraszam na post :)

Kilka miesięcy temu kupiłam w MAC bardzo popularny cień do powiek Satin Taupe. Nie byłam świadoma, że w swoim posiadania już od bardzo dawna mam identyczny cień do powiem z firmy Max Factor w odcieniu 107 Burnt Bark. O cieniu z Max Factor zupełnie zapomniałam. Oczywiście cień jest o połowę tańszy niż MAC a wygląda zupełnie tak samo! Sami zobaczcie :)

Pojemność cienia Max Factor to 2 gramy a MAC'a 1,5 grama. Jeśli chodzi o jakość cieni to nie zauważyłam różnicy. Oba ciebie utrzymują się porównywalnie tak samo długo - od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Trwałość obu cieni oceniam jako bardzo dobrą. Więc jeśli tańszy cień działa równie dobrze co droższy, po co przepłacać? Pigmentacja cienia z MAC'a jest o niebo lepsza niż Max Factor. Aplikacja Satin Taupe jest dzięki temu łatwiejsza i nie potrzeba zbierania dużej ilości produktu na pędzelek. Za to Burst Bark trzeba zebrać większa ilość na pędzelek :) Trochę o kolorze: Satin Taupe na stronie MAC opisany jest jako 'ciemna szarość ze srebrnym blaskiem'. Niestety nie udało mi się dotrzeć do opisu cienia z Max Factor.  Przejdźmy do ceny produktów: MAC 53 złote a Max Factor 26 złoty. A teraz trochę zdjęć, sami zobaczcie:
Szczerze mówiąc miałam mały problem z odróżnieniem, który odcień to Satin Taupe, a który to Burst Bark. Jeśli nie zdecydowaliście się na cień z MAC ze względy na cenę, to serdecznie wam polecam cień z Max Factor. Gdybym wiedziała, że w swoim posiadaniu mam ten cień pewnie nie kupowałabym droższego.
Serdecznie polecam i pozdrawiam :)
Trzymajcie się ciepło w te mroźne dni :)

Zobacz również inne posty

0 komentarze

Dziękuje za odwiedziny! Jak już tu jesteś zostaw po sobie ślad :)
Za komentarze i obserwację postaram się odwdzięczyć.