Konkurs Blog Roku 2014

2/04/2015 09:00:00 AM

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam!


Pisałam wczoraj na facebooku o tym, że zgłosiłam swojego bloga Kate's Beautyland do konkursu blog roku 2014. Bloga zgłosiłam w kategorii Moda i Uroda, w której zgłosiło się aż 148 blogów. Wszystkie zgłoszone blogi możecie znaleźć tutaj KLIK.


Swojego bloga zgłosiłam pod wpływem męża. W radiu usłyszał o tym konkursie i mi o nim opowiedział. Z początku byłam oporna, bo mówię mu, że nie mam dużo obserwatorów i jakoś tak nie byłam do tego przekonana. Przekonał mnie, że skoro już prowadzę bloga, poświęcam mu wiele czasu, a przede wszystkim sprawia mi to przyjemność to dlaczego mam nie spróbować? Przeanalizowałam sytuacje, poczytałam o konkursie i zgłosiłam się. Raz się żyje, prawda? :)

Wczoraj ruszyło głosowanie sms i będę Wam bardzo wdzięczna za każdy głos. Dodatkowo dochód za smsy zostanie przekazany fundacji Dzieci Niczyje, która pomaga dzieciom doświadczającym przemocy. SMS można wysyłać pod numer 7122 o treści G11323. Koszt takiej wiadomości to 1,23zł. 

Bardzo Wam dziękuje, że jesteście ze mną, obserwujecie, komentujecie i czytacie moje wpisy :* Skromnie proszę Was o głosiki :)))


Zobacz również inne posty

7 komentarze

Dziękuje za odwiedziny! Jak już tu jesteś zostaw po sobie ślad :)
Za komentarze i obserwację postaram się odwdzięczyć.