Dwa makijaże z wykorzystaniem brokatów NYX - Crystal i Emerald

2/10/2018 10:30:00 AM

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam!


Zabawa z brokatem nie kończy się na sylwestrze przecież mamy jeszcze karnawał! Można poszaleć, oddać się odrobinie szaleństwa i zmalować coś odważnego. Przyznam, że uwielbiam wykorzystywać brokat w makijażu jednak okazji do takich wariacji nie mam zbyt wiele. Dzisiaj zapraszam na dwa makijaże z wykorzystaniem brokatów NYX - Emerald i Crystal :)


JAK NAKLEJAĆ BROKAT?
Brokat niestety bardzo się osypuje dlatego, żeby nie robić sobie podwójnej pracy najpierw wykonuję makijaż oczu, a tak dokładniej górnej powieki. Jeśli wykonałabym makijaż normalnie czyli zaczęła od całej twarzy to później musiałabym wszystko czyścić, a pewnie i tak nie doczyściłabym wszystkiego. Dlatego lepszą opcją jest pomalowanie oczu i doklejenie brokatu na samym początku. W przyklejaniu brokatu na powieki pomaga mi Glitter Primer od NYX - jest to dla mnie najlepszy produkt w tym temacie. Kiedyś kleiłam brokat na Duraline z Inglota jednak produkt z NYX'a jest tysiąc razy lepszy. Po pierwsze nie niszczy całego cieniowania. Nie ma nic gorszego niż zniszczenie całej pracy jaką włożyłyśmy w makijaż oczu! Niestety, Duraline miał to do siebie, że praktycznie niszczył większość pracy i musiałam ją poprawiać. Po drugie klej z NYX doskonale trzyma naklejony na niego brokat a ten nie rusza się z miejsca nałożenia. Jego użycie jest dziecinnie proste - po prostu nakładam go palcem lub pędzelkiem syntetycznym i za chwilę nakładam na niego brokat. Brokat również nakładam palcem lub pędzlakiem syntetycznym.


Szmaragdowy błysk - brokat Emerald

Brokat Crystal

Kochani oba makijaże możecie zobaczyć na moim kanale gdzie serdecznie Was zapraszam - Kate's Beautyland. Tam pokazuje jak wykonać makijaże krok po kroku :)

A Wy lubicie zabawę z brokatem? :)

Zobacz również inne posty

6 komentarze

Dziękuje za odwiedziny! Jak już tu jesteś zostaw po sobie ślad :)
Za komentarze i obserwację postaram się odwdzięczyć.