Manicure Hybrydowy: Indigo, Glam Mom i Pixel Effect Kopciuszek

12/21/2017 07:42:00 PM

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam!


W tamtym roku na Święta Bożego Narodzenia na moich paznokciach zamieszkał Mikołaj i śnieżynka KLIK, jednak w tym roku nie kombinowałam i postawiłam na prosty manicure. Bardzo lubię wzbogacać swoje stylizacje paznokci o pyłki, które robią świetny efekt przy małym nakładzie pracy. Wymyślne wzorki zajmują więcej czasu a przy pyłkach jest to dosłownie dodatkowa minutka i mamy efekt jak z bajki. W dzisiejszej Świątecznej stylizacji postawiłam na lakier Indigo w kolorze morskiej zieleni Glam Mom oraz ich pyłek Pixel Effect o bajkowej nazwie Kopciuszek. Lakier Glam Mom w świetle dziennym wygląda jak butelkowa zieleń niestety w świetle lampy przy, której robiłam zdjęcia wpada w granat. Pyłek Pixel Effect na takiej bazie przepięknie mieni się na złoto. Myślę, że połączenie zieleni i złota jak najbardziej pasuje do tego okresu :)


Jak aplikować Pixel Effect?
Aplikacja pyłku jest dziecinnie prosta a wygląda naprawdę zjawiskowo. Można uzyskać dzięki niemu dwa efekty: szronu i efekt gładki.
 • EFEKT SZRONU: po standardowym pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym nakładamy top coat i nie utwardzamy go w lampie. Nakładamy Pixel Effect na mokry top i dopiero utwardzamy całość w lampie. Po utwardzeniu usuwamy nadmiar pyłku i nakładamy najlepiej dwie cienkie warstwy top coat'u dla zabezpieczenia stylizacji.
 • NA GŁADKO: malujemy paznokcie lakierem hybrydowym, a po utwardzeniu drugiej warstwy lakieru wcieramy pyłek w dyspersję tak jak zwykłą syrenkę. Usuwamy nadmiar pyłku i nakładamy top coat.
U góry efekt szronu na lakierze hybrydowym Little Bobo; Na dole efekt na gładko również na lakierze Little Bobo.
Po lewej: efekt gładki || Po prawej: efekt szronu.
Pyłki są o tyle fajne, że w zależności od tego na jaką bazę kolorowego lakieru go nałożymy to wygląda zupełnie inaczej. Na powyższym zdjęciu możecie zobaczyć jak wygląda efekt gładki i efekt szronu na dwóch różnych lakierach.

Co myślicie o takich pyłkach? :)

Zobacz również inne posty

6 komentarze

 1. bardzo fajnie te pyłki wyglądają na paznokciach :) i śliczny ten pierwszy kolorek

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładnie niby jeden kolor a cos sie tam blyszczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No bosko to wygląda:) Fajnie, że można dzięki temu pylkowi uzyskać dwa efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja własnie czekam na zamówione pyłki, są super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pięknie się błyszczy! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Efektu szronu jeszcze nie próbowałam. Trochę się obawiam,że będzie mi się haczyć o swetry i rajstopy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za odwiedziny! Jak już tu jesteś zostaw po sobie ślad :)
Za komentarze i obserwację postaram się odwdzięczyć.